Firma CAPIRA jest producentem i dystrybutorem artykułów poligraficznych oraz wyrobów kosmetycznych linii Personal Care. Wyróżniającymi nas produktami są przede wszystkim pudełka w indywidualnym kształcie, book4pen – notesy z miejscem na długopis, chusteczki odświeżające push&clean oraz żele, balsamy i mydła w indywidualnych butelkach. Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Nasz katalog traktujemy jako inspirację do tworzenia nowych, nietypowych wzorów, indywidualnie dla każdego klienta.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem długopisów marki UMA. W szerokiej gamie około 200 długopisów znajdą Państwo zarówno tradycyjne proste wzory, jak i nowoczesne formy, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy.

Zespół firmy CAPIRA tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty były najwyższej jakości oraz spełniały oczekiwania klientów. Służymy pomocą w realizacji najbardziej oryginalnych pomysłów, mając na uwadze Państwa zadowolenie. Podejmiemy każde wyzwanie. Doradzimy w razie jakichkolwiek wątpliwości. Skonsultujemy Państwa pomysły i pomożemy doprowadzić projekt do realizacji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe narzędzia ułatwiające obsługę klienta końcowego m.in. wirtualny katalog, katalogi autorskie, katalogi no-name, personalizowaną stronę www.