CPO-002 – pad4pen        PRODUKT OPATENTOWANY PRZEZ FIRMĘ CAPIRA

Dzięki proponowanemu przez nas produktowi logo swojej firmy przedstawisz w przestrzennej formie, a papier i długopis będziesz miał zawsze pod ręką i to w jednym miejscu! Pad4pen to podkład na biurko z miejscem na notes reklamowy oraz specjalnym wycięciem na długopis. Element przytrzymujący kartki w ciekawy i niekonwencjonalny sposób pozwoli zaprezentować logo firmy oraz utrwalić je w pamięci odbiorców. Dodatkowa możliwość nadruku 4/0 CMYK na wszystkich elementach jeszcze bardziej spersonalizuje produkt i nada mu indywidualnego charakteru. Każdy podkład zaopatrzony jest w silikonowe nóżki i pakowany w kartonowe pudełko. Karteczki na notatki można uzupełniać, a więc podkład ten staje się produktem wielokrotnego użytku!

CPO-003 – pad4usb
To kolejna wersja podkładu na biurko z indywidualnym uchwytem trzymającym kartki, tym razem ze specjalnym wycięciem na pamięć podręczną USB. Wycięcie na pendrive pasuje do większości rozmiarów. Nad wycięciem znajduje się przestrzeń, w której opcjonalnie można umieścić np. notes samoprzylepny.

CPO-004 – logopad
To uproszczona wersja pad4pen. Podkładka na notes w twardej oprawie z indywidualnie wyciętym elementem trzymającym kartki. Logopad nie posiada wycięcia na długopis, ale w pobliżu notesu można umieścić klasyczny uchwyt na długopis lub notes samoprzylepny.

pad4pen www

ZOBACZ, JAK DZIAŁA PAD4PEN! KLIKNIJ PLAY I ZACHWYĆ SIĘ!

 

 

Galeria