Firma CAPIRA jest producentem i dystrybutorem promocyjnych artykułów poligraficznych oraz wyrobów kosmetycznych linii Personal Care. Wyróżniającymi nas produktami są przede wszystkim INDIbox – pudełka w indywidualnym kształcie, book4pen – notesy z miejscem na długopis, pad4pen i pad4usb – podkładki z notesem i miejscem na długopis lub usb z dowolnym wycięciem podtrzymującym kartki, jak i chusteczki odświeżające push&clean oraz żele, balsamy i mydła w indywidualnych butelkach. Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Nasz katalog traktujemy jako inspirację do tworzenia nowych, nietypowych wzorów, indywidualnie dla każdego klienta.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem długopisów marki UMA. W szerokiej gamie, około 200, długopisów znajdą Państwo zarówno tradycyjne proste wzory, jak i nowoczesne formy, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy.

Mimo, że jesteśmy młodą firmą, nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty były najwyższej jakości oraz spełniały oczekiwania klientów. Służymy pomocą w realizacji najbardziej oryginalnych pomysłów, mając na uwadze Państwa zadowolenie. Podejmiemy każde wyzwanie. Doradzimy w razie jakichkolwiek wątpliwości. Skonsultujemy Państwa pomysły i pomożemy doprowadzić projekt do realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów reklamowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe narzędzia ułatwiające obsługę klienta końcowego m.in. wirtualny katalog, katalogi autorskie, katalogi no-name, personalizowaną stronę www.